producenci-dodatkow.pl

Wyroby złotnicze platerowane, albo też srebrne? Jakie z nich nabywamy częściej? Ten spór znana jest stosunkowo sporo czasu na rynku. Dziś postaramy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Jednak problem nie będzie to aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Oba gatunki wyrobów złotniczych posiadają liczne minusy choć i powszechnie znane pozytywne aspekty noszenia.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej robi się ją z czystego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie jest dużo więcej warta. Tworzy się ją obrabiając rudy metali. Pozostaje dużo dostojniejsza oraz dokładnie z tej przyczyny regularnie kupują ją klienci z wyższych sfer. Również znaczące pozostaje punkt jej prezentacji, najczęściej pozostają to salony z biżuterią. Jest odpowiedni pokazana w oświetlonych, witrynach. Podczas jej kupna zazwyczaj zainkasujemy śliczne pudełko. W takim salonie obsługa z pewnością będzie lepsza oraz na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze ze szlachetnych metali o czym również nie wolno zapominać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – jest najczęściej produkowana ze stopów metali nieszlachetnych, a powleka się ją niewielką warstwą złota. Sztuczne wyroby stosunkowo w niekrótkim czasie niszczeją i klienci kupują nowe. Ich największa zaleta to jak najbardziej niewielka wartość sprzedaży. Niestety mówimy, że potrafi uczulać, najczęściej biżuteria z dodatkiem chromu. Co istotne modele sztucznej biżuterii pozostają niezwykle oryginalne z uwagi na mieszankę, po prostu dużo łatwiej ją zrobić. Komplety tutaj z reguły składają się z dwóch elementów – kolczyków i naszyjnika.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej zrobiona, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje poważnie więcej warta, co więcej nie zużywa się aż tak szybko jak platerowana. Z kolei linie biżuterii sztucznej pozostają oryginalniejsze i tańsze. Jaki gatunek jest lepszy? Oczywiście są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow