stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy projektanci są w stanie zaoferoać nam naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie pojawił się przeszkoda nabywców? Brak wystarczających zdolności projektantów czy szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci zauważając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy innych ubrań nie trzeba szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie sprawdzić miejscowy asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę miejscowym handlowcom ale również pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety